«Митник має бути другом та помічником туриста... виконання всіх цих завдань неможливе без кваліфікованих кадрів. Якраз цього в багатьох випадках і не вистачає. Люди справедливо скаржаться на невиправдано прискіпливе, нерідко упереджене й брутальне ставлення до них при здійсненні митних формальностей», - наголосив Президент України.

Крім того, він закликав керівництво Держмитслужби продовжити практику притягнення митників до відповідальності в разі неналежного виконання ними обов'язків.

«Притягнення працівників до відповідальності повинне стати неминучим у випадках дискримінації, непрофесійного виконання обов'язку, недбалого ставлення до справи і низьких показників у роботі... підтримую практику звільнення з державної служби митників, що неналежно виконують свої обов'язки», - заявив Янукович.

Нагадаємо, що вчора Львівська міськрада звернулася до керівництва Державної митної служби України з проханням переглянути умови перетину державного кордону України іноземними туристами та провести необхідні реформи щодо їх спрощення/