Про це Віктор Янукович сказав під час свого вступного слова на розширеному засіданні Кабінету Міністрів вчора, інформує прес-служба президента.

Віктор Янукович сказав, що під час свого перебування у регіонах, а особливо під час спілкування з громадянами під час телемосту «Діалог з країною», він відчув, що владі «багато-багато чого ще треба зробити».

Президент зазначив, що людей турбують робочі місця, своєчасна виплата зарплати, низька якість та висока ціна житлово-комунальних послуг, незадовільне медичне обслуговування тощо. Багато скарг на бездіяльність та відверте нехтування людськими інтересами чиновників всіх рівнів.

«Переконаний, що це відбувається, зокрема, через гальмування реформи системи надання адміністративних послуг. Замість єдиної мережі кожен державний орган намагається створити власний «центр надання послуг». Це ще більше обтяжує, дезорієнтує громадян, зберігає корупцію у цій сфері. Незважаючи на прийняті закони, на практиці зберігається важка та непрозора система видачі дозволів, складні регуляторні процедури», – констатував Віктор Янукович.

Він визнав, що підзаконні нормативні акти приймаються Урядом та Міністерством охорони здоров’я із суттєвими запізненнями, а регіони практично не отримують з центру методичної та організаційної допомоги.

Керівник держави визнав, що у його команді певною мірою недооцінили масштаб бюрократичного спротиву, чиновницької тяганини.