Закарпатські ЗМІ пишуть, що спершу візит Віктора Януковича на планували на 30 жовтня, згодом на 31-ше. Глава держави мав відкривати містечко у Тереблі для переселенців з Солотвина, а також хірургічний корпус обласної лікарні в Ужгороді.

Про те, що президент принаймні цього тижня не приїде, стало зрозуміло коли сьогодні вранці на Закарпаття не прибула протокольна служба з Адміністрації Президента.

Також, вчора зникли із Закарпаття 11 екіпажів підрозділу «Кобра», які ще у суботу, 26 жовтня, прибули задля візиту Януковича.

У прес-центрі Закарпатської ОДА, наразі немає ані офіційного підтвердження скасування візиту гаранта, ані скасування. Відсутнє і офіційне повідомлення про те, що поїздка на Януковича на Закарпаття таки відбудеться.

Акредитацію для ЗМІ на приїзд Віктора Януковича також не відкрито. В облдержадміністрації пояснили, що акредитовувати журналістів почнуть лише після офіційного підтвердження приїзду президента. Відтак, не відома і програма заходів за участі Януковича, у випадку, якщо він таки приїде на Закарпаття.

Місцеві ЗМІ Закарпаття припускають, що причина скасування візиту могла бути пов’язана зі зростаючим соціальним напруженням в області. Або ж, приїзд Януковича поки тримають в секреті задля уникнення чергової активізації громадськості й присутності на час візиту «незручних» для влади персон.

Нагадаємо, в Ужгороді кілька сотень школярів під стінами міської ради бунтують проти скасування осінніх канікул.

Також, у соцмережі Вконтакті в групі «Канікули на Закарпатті» є інформація про те, що на завтра, 30 жовтня, школярі планують черговий мітинг.

Джерела: Закарпаття онлайнmukachevo.net