Про це повідомили в прес -службі президента з посиланням на радника Януковича Андрія Гончарука.

У рамках робочого візиту до Польщі Янукович відвідає Краків і візьме участь у багатосторонній зустрічі з президентами Польщі Броніславом Коморовським, ФРН – Йоахімом Гауком та Італії – Джорджіо Наполітано.

«Головна тема, яку обговорюватимуть президенти – європейська інтеграція України у світлі підготовки до підписання Угоди про асоціацію в листопаді. Також планується приділити увагу питанням багатостороннього співробітництва в енергетичній та транспортній сферах», – зазначив Гончарук.

Також у Кракові передбачається підписання президентами України та Польщі Програми українсько-польського співробітництва на 2013-2015 роки.

У ході візиту до Туреччини Янукович візьме участь у Третьому засіданні Стратегічної ради високого рівня між Україною і Туреччиною, зустрінеться з президентом Туреччини і главою уряду Реджепом Тайіпом Ердоганом.

«Планується підписання Плану заходів з розвитку відносин між Україною і Туреччиною на 2014-2015 роки і низки двосторонніх документів», – зазначили у прес-службі президента.

Джерело: УП