Партія регіонів України висловлює протест “ганебній практиці за допомогою Інтернету і телебачення” викликати лідерів опозиції “на допити за надуманими звинуваченнями”.

Як ідеться у заяві, розповсюдженій прес-службою Партії регіонів, “в Україні триває розгорнута новою владою безпрецедентна кампанія із штучного створення образу „ворога народу”. Тим ворогом за задумкою влади мала б бути опозиція. Причому технологія і методика цієї брудної справи, якій керівники країни, як видно, надають „величезного державного значення”, вражає найцинічнішими підходами”.

Так, продовжують автори заяви, прес-служба міністра внутрішніх справ Юрія Луценка “розповсюджує через Інтернет виклик в міліцію, адресований лідеру Партії регіонів, екс-прем'єр-міністру України Віктору Януковичу. У той же час ні самому Януковичу, ні його адвокату жодних офіційних запрошень не надсилають. Спочатку робиться чорна піар-акція. Ніхто при цьому не дбає, що брутальним порушенням процедури топчуть по закону, топчуть по правах і свободах громадянина. Конституція, закон – для нової влади – діло третє. Основне перед новими парламентськими виборами - так залякати інакомислячих, щоб вони навіть думати не посміли про вільний вибір, щоб вони нарешті повірили – їх лідерів ось-ось знищать”.

Партія регіонів припускає, що “можливо, недалекий час, коли в практику введуть „унікально прозору” систему онлайнових допитів у світовому павутинні Інтернету, з вислуховуванням свідків через форуми та чати”.
Автори заяви переконані, що “нова влада задихається від власної неспроможності розв'язувати соціально-економічні проблеми, які вона створила у країні своїм непрофесійним управлінням, знищивши менш ніж за чотири місяці ті позитивні тенденції економічного зростання, які були досягнуті завдяки діяльності уряду Януковичу. У цих умовах владі конче потрібно витворити обличчя винуватця усіх бід, які звалилися на плечі простого люду. При цьому всьому владі треба розкрутити навколо створеного цього „винуватця” постійне шоу, яке перманентно відволікало б увагу громадянина від його насущних клопотів”.

“Застосовуються найпримітивніші схеми дискредитації лідерів опозиції. І найбільше зусиль зосереджує влада на найпопулярнішому і на найбільш рейтинговому лідерові – Януковича. Звідси – усі ці виклики на допити в правоохоронні органи через Інтернет, звідси - розкручування по телебаченню все нових і нових надуманих, вигаданих, позбавлених фактів і грунту справ. Усе це робиться для того, щоб вбити в голову народу: якщо ти не підтримуєш владу – значить, в тебе клопоти з законом”, заявляє Партія регіонів.

УНІАН