В.о. начальника ГУБОЗ МВС України Сергій Корніч ухилився від відповіді на питання, чи не спіткає Віктора Януковича, викликаного на 30 травня на допит в УБОЗ Києва, доля Бориса Колесникова, якого викликали в одній справі, а затримали за іншою, повідомляє «Сегодня»

«Напевно, ви пам’ятаєте долю Помпеї, але це ж не означає, що потрясіння чекають на інші міста, хоча останній день для них теж може наступити...» - сказав Корніч.
Відповідаючи на питання, чому Януковича викликають до столичного, а не Донецького УБОЗу, Корніч повідомив, що справу веде київський слідчий.

Тим часом прес-секретар Януковича Ганна Герман заявила, що подібний виклик на допит — це порушення всіх процесуальних норм. «По суті звинувачення нічого не можу сказати, Віктор Федорович зараз у відрядженні в регіонах, але по суті таких запрошень можу сказати ось що. Перш ніж давати в пресу подібні повідомлення, потрібно хоч би повістку прислати. Ми дізналися про це з Інтернету, коли їхали з Віктором Федоровичем в аеропорт, нам показали роздруківку. І він, і його адвокат Олена Лукаш були дуже здивовані тим, що зараз на допити викликають таким чином, це дуже дивно. МВС чудово знає, де перебуває Віктор Федорович Янукович. Може, у них на марку грошей немає, щоб повістку поштою відправити — тоді нехай подзвонять адвокатові. Олена Лукаш через день у судах, її МВС добре знає, її телефон усім відомий», — сказала Герман.