На минулому тижні на ранчо “Золота гора” (Ужгородський район) відбулася нарада керівників Партії Регіонів з 8 областей. Вели нараду зам зниклого Віктора Федоровича Володимир Рибалка, нардепи Ігор Шкіря і Михайло Чечетов, інші “відповідальні особи”.

Після заходу на прес-конференції Рибалка повідомив: “Другий раз блока “ЗаЄду” не буде, ми на це не підемо”. Судячи з його слів, “регіонали” вирішили, що на виборах-2006 не будуть блокуватися “за вказівкою зверху”, а запропонують регіональним організаціям визначатися на місцях, з ким би вони хотіли бути в блоці. Зараз у переговорах беруть участь понад 30 партій, у другій половині вересня відбудеться з'їзд Партії Регіонів, на якому будуть вислухані пропозиції регіональних керівників щодо блокування на місцях.

Думка одного з керівників, глави закарпатської організації Партії Регіонів Олександра Ледіди уже відомо: “Однозначно ми не будемо блокуватися в нашому регіоні зі СДПУ(о)”. Свою позицію Ледіда пояснив тим, що есдеки на виборах 2004 року влаштували безліч порушень, і тепер блок з есдеками нашкодить іміджу Партії Регіонів.

Існуючий конфлікт між обласним керівником ПР Ледідой і главою ужгородських “регіоналів” Беляковим прокоментував екс-керівник Фонду держмайна Михайло Чечетов: “Біляков каже, що ми наберемо на Закарпатті 50+1 %, а Ледіда каже, що нам досить і 30 %, бо треба ще й іншим партіям щось набрати – а звідси і весь конфлікт”, - повідомляє закарпатська газета “РІО”.

На запитання про Нестора Шуфрича, нещодавно призначеного радником проФФесора, Володимир Рибалка заявив, що сьогодні Шуфрич ні регіоналам, ні Януковичу нічого не радить. Таке дистанціювання як від есдеков, так і від їх головного нині діючого обличчя Шуфрича повинне бути останньому особливо образливим. Бо, за інформацією “Сільських вістей”, ранчо “Золота гора”, на якому засідали “регіонали”, як і багато чого іншого в Закарпаття, належить Нестору Івановичу.

Обком