Голова Івано-Франківського регіонального відділення Партії Регіонів Володимир Личук стурбований репресіями, які продовжуються в країні. Про це повідомляє прес-служба Партії Регіонів. "До влади прийшли люди з надзвичайно високими політичними амбіціями, – поділився він, – Їх політичне бачення здебільшого вміщується в короткій фразі: всіх колишніх "геть", всіх "революціонерів" – до влади. Така формула – стратегічна лінія Віктора Ющенка і його команди. Вона цілеспрямовано впроваджується в життя. Їх зовсім не влаштовує 18 тисяч звільнених з посад. Свою лінію вони втілюють в масових репресіях, переслідуваннях. "Пробні" крупні заявки зроблені на колоритних фігурах Донбасу і Закарпаття. За грати "садять" й інших. А ще іншим погрожують. І, нарешті, добрались до колишнього прем’єр-міністра, голови Партії регіонів Віктора Януковича. Йому влаштовують допити. Тут – і олімпійські "приписки" і Донецький аеропорт, і дача в Карпатах, сепаратизм в Донбасі. А хто зна – що припишуть завтра, що придумають потім? Луценко і Піскун на видумки великі майстри. В них фантазія б’є через край.

Я все це слухаю і думаю собі: що це за влада така прийшла до керма? Хто вони – ці люди? Що в них від Бога, а що від диявола? Кожний день міністри і чиновники президентської канцелярії змагаються – хто краще придумає фантастичну ідею. Відмітають буквально все, що до них так важко споруджувалось – і в економіці, і в соціальній сфері, і в міжнаціональних відносинах. В усьому комплексі проблем. Звичайно, влада "обложила" і Партію регіонів. Зранку і до пізнього вечора тільки й чути по радіо – того заарештували, тому пред’явили обвинувачення, того прямо на вулиці "круті" хлопці кинули в машину. Так і хочеться спитати, в якій країні ми живемо? Держава все більше перетворюється в поліцейську країну, в суцільний слідчий ізолятор. Це ганебне явище для такої здавалось би цивілізованої країни, як Україна.

Мене часто запитують: де я, і регіональне відділення, який я очолюю: в опозиції чи ні? Так, ми в опозиції до влади. Так було на Прикарпатті і раніше. Бо тут уже давно “засіли” рухівці та активісти Ющенка. Прикро, звичайно, інше. В нашій партії ніяк не можуть виробити і відпрацювати реальні параметри цієї опозиції. Дехто з керівництва вважає, що не треба поспішати, що опозиція остаточно сформується після виборів 2006 року; дехто говорить про якісь безплідні дискусії навколо цього. А ще сперечаються чи на вибори йти в блоці, чи окремо. Багато різних думок та чуток. Ці речі допускати не можна. Треба уже виробляти чітку позицію. Дискусія - це одне, а позиція - це зовсім інше поняття. Позиція нашої політичної організації однозначна. Ми цілком і повністю підтримуємо нашого лідера партії В.Ф.Януковича, який неодноразово не тільки висловлював свою позицію щодо опозиційності, але своїми практичними політичними діями особисто демонструє справді принципову позицію і серйозні наміри в опозиційній боротьбі знайти підтримку серед виборців не лише східних і центральних регіонів країни, але і в наших західних областях. І ми з задоволенням констатуємо, що рейтинг партії і особисто В.Януковича весь час зростає. Це ознака того, що в партійних організаціях політичний курс лідера партії знаходить всебічну підтримку. На завершення хочу сказати: опозиційність до влади - це не якась мода, чи обов’язкова повинність. Це світова практика. Вона пройшла апробацію. Це нинішня політична реальність. І не десь там, за обрієм, а вже сьогодні опозиція, а значить Партія регіонів повинна діяти. Діяти не на словах і не в дискусіях, а в практичних ділах, в буденних справах. Цього чекає від нас український народ", - поскаржився Володимир Личук.

І-Репортер