Про це під час брифінгу повідомив народний депутат, голова Політради Об‘єднаної опозиції «Батьківщина» Олександр Турчинов, інформує прес-служба «Батьківщини».

За його словами, в адміністрації президента зареєстрували лист Юлії Тимошенко «і пообіцяли, що протягом доби цей лист потрапить до Віктора Януковича».

Турчинов нагадав, що в листі йдеться про початок Юлією Тимошенко акції громадянської непокори через продовження політичних репресій і знущань безпосередньо над нею та іншими політв‘язнями.

«Через неможливість інакше впливати на ситуацію Юлія Володимирівна розпочала акцію громадської непокори», – наголосив Олександр Турчинов.

Крім того, політик зазначив, що фракція «Батьківщина» вимагає негайно задовольнити всі вимоги, наведені в листі Юлії Тимошенко, «які базуються на Конституції та на чинному законодавстві».

«Більше того, ми вимагаємо негайного розглянути питання щодо виконання резолюції ПАРЄ, Європейського парламенту та вимог інших цивілізованих країн щодо припинення політичних репресій і декриміналізації українського законодавства», – сказав Турчинов.

Він додав, що опозиція вимагає також прийняти постанову Верховної Ради щодо європейської інтеграції України, «тому що головна перепона на шляху до європейської інтеграції – політичні репресії».

«Коли Верховна Рада продемонструє підтримку щодо європейського шляху України – починати потрібно із припинення знущання над політв‘язнями та їх звільнення і приведення українського законодавства та реалій до європейського законодавства», - підкреслив Турчинов.