Це мандруюча виставка, яка подорожує містами України, аби познайомити українців із колосальним спадком японської культури, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Вперше виставка "Японія. Традиція краси" експонувалася у Києві у березні 2011 року за підтримки Посольства Японії в Україні. Виставка вже побувала у Донецьку та Дніпропетровську, а у березні цього року прибуде до Львова.

На відвідувачів чекають понад 30 авторських фото, ляльки, приладдя для чайної церемонії, зразки зброї та одягу – кімоно, а також інформаційні стенди, що розкривають особливості культури Японії (японський театр, ікебана, бусідо, чайна церемонія, дзен-буддизм, сінто). Окрім того, в рамках проведення виставки відбудуться майстер-класи та лекції.

Відкриття виставки відбудеться 6 березня о 15:00 у Львівській національній галереї мистецтв (вул. Стефаника, 3). У рамках цієї виставки відбудуться наступні заходи: 

17 -18 березня – майстер-клас "Мистецтво японського живопису Сумі-е", "Мистецтво поезії хайку";

31 березня та 1 квітня –  "Мистецтво розпису шовку" (тема "Квітуча сакура"), "Мистецтво орігамі".

10 березня – лекція "Філософія чайної церемонії",

11 березня –  "Бусідо. Філософія бойових мистецтв",

12 березня –  "Філософія Дзен"

Адреса виставки: Львівська національна галерея мистецтв (вул. Стефаника, 3). Час роботи: 10.00-17.00 год. щодня, вихідний – понеділок.