Про це інформує прокуратура Львівської області.

Так, наказом Генпрокурора України від 23 жовтня 2014 року № 1460к державного радника юстиції 3 класу Миколу Гошовського звільнено з посади прокурора Львівської області у зв'язку з припиненням трудового договору відповідно до п. 7-2 ст. 36 КЗпП України.

Наказом Генерального прокурора України від 23 жовтня 2014 року № 1461к старшого радника юстиції  Володимира Гураля звільнено з посади першого заступника  прокурора Львівської області.

Наступними наказами Віталій Ярема звільнив старшого радника юстиції  Андрія Палюха з посади прокурора Франківського району  Львова  та державного радника юстиції 3 класу  Богдана Татарина – з посади прокурора  Львова.

З аналогічних підстав з посади начальника відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов'язаних з обмеженнях особистої свободи громадян, прокуратури Львівської області генпрокурор звільнив  старшого радника юстиції  Ігоря Ліуша.

Зараз обов'язки прокурора Львівщини виконує заступник прокурора області Володимир Поліщук.

Загалом, за інформацією Генпрокуратури, на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» з органів прокуратури України станом на 23 жовтня звільнено 132 прокурорсько-слідчих працівника.

Серед звільнених один заступник Генерального прокурора України, сім прокурорів обласного рівня та 30 їх заступників, два начальника Головних управлінь та 9 їх заступників.

Також в подальшому на виконання Закону України «Про очищення влади» з органів прокуратури буде звільнено близько 450 працівників.

Як писав «Вголос», у Львові новопризначеного прокурора області Миколу Гошовського офіційно представили 16 липня.

Його попередника Володимира Гураля 9 липня 2014 року понизили до посади першого заступника прокурора області.