«Цього року ми робили ярмарок як експеримент. Ми не потратили бюджетних коштів на цей захід – це були виключно спонсорські кошти. А вже наступного року будемо планувати в ширшому варіанті, закладемо кошти у бюджеті», - зазначив Андрій Садовий.

Андрій Садовий відзначив, що йому дуже приємно, що до Львова навідались такі видатні герої, як Денис Силантьєв, Василь Іванчук, Оксана Баюл, Іван Фрейду та інші.

«Ми ставили собі за мету показати весь спектр видів спорту. Думаю, нам це вдалося і приклад з нас мали б брати інші міста України, щоб пропагувати спорт як здоровий спосіб життя» - сказав Садовий.

Ярмарок спорту у Львові проходив 9-11 вересня. Ярмарок спорту – масовий спортивний захід, який організовує Львівська міська рада спільно зі спортивними федераціями, клубами та школами міста. Загалом учасників Ярмарку – більше 60. На заході представлено понад 40 різних видів спорту, від традиційних, як, наприклад, танці, плавання, стрільба з лука, футбол, так і сучасних – паркур, офроуд, картинг, пейнтболу.

Основна мета заходу – зацікавити львівських школярів активним способом життя. Захід передбачає не лише теоретичне, а й практичне ознайомлення зі спортом. Для відвідувачів передбачені показові виступи, майстер-класи, змагання, турніри.