Дмитро Ярош на форумі Порошенка наголосив, що на президентських виборах він підтримує лише єдиного кандидата від націоналістичних сил — Руслана Кошулинського.

Про це він сказав у коментарі журналістам.

Провідник Національного Руху "ДІЯ" стверджує, що на форумі він був присутній лише тому, що отримав запрошення від Порошенка та вирішив ним скористатись.

"Верховний головнокомандувач запросив мене як гостя. Я вдячний за запрошення, все гарно було. Взагалі як громадянин я підтримую Руслана Кошулинського — єдиного кандидата від націоналістів", — пояснив політик.

Як писав "Вголос", командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош заявив, що в кандидата на посаду Президента України Руслана Кошулиського є шанс на перемогу.

Також  за даними соціологів, Кошулинський має реальні шанси вийти в другий тур президентських виборів.

Нагадаємо, у вівторок, 22 січня, відбувся з’їзд  ВО “Свобода” для висунення кандидата на посаду Президента України від націоналістичних сил.

Лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок повідомив, що націоналісти виснули єдиного кандидата на посаду Президента України — Руслана Кошулинського.

Кандидат у Президенти України Руслан Кошулинський пообіцяв, що якщо він переможе, то боротиметься з олігархами, надасть українській мові статус єдиної державної в усіх сферах життя та зробить усе, щоб українці поверталися зі заробітків додому.