Командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош підтримав спільне рішення лідерів націоналістичних сил України висунути єдиним кандидатом у Президенти Руслана Кошулинського.

Відповідний допис Дмитро Ярош залишив на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

“Вітаю рішення націоналістичних організацій про єдиного кандидата в Президенти! Сподіваюсь, що Національна ідея і постать Руслана Кошулинського стануть об’єднуючими факторами не тільки для націоналістів і не тільки на виборах, а для широкого українського патріотичного фронту на різних ділянках суспільного життя…”, — пише Ярош.

Командувач УДА наголошує, що утвердження ідеї державності української нації та протидія прокремлівським реваншистам — головні завдання для українців на найближчу перспективу.

“Найважливіше, щоб за виборчими процесами ми, українці, не забули, що йде війна за Незалежність і Соборність. Бо, як правило, ворог б’є тоді, коли цього не сподіваєшся…

Знаю, що у кремлівських карликів нічого не вийде і вони будуть горіти в пеклі. Впевнений, що ми здолаємо всі непорозуміння та труднощі, і Перемога буде за нами. Отже, все буде Україна!” — зазначив Дмитро Ярош.

Нагадаємо, що раніше Дмитро Ярош назвав виваженою і правильною відмову лідера ВО
“Свобода” Олега Тягнибока від участі в президентських виборах, а його пропозицію висунути Руслана Кошулинського єдиним кандидатом від націоналістичних організацій логічною та прийнятною.

Після цієї заяви політтехнолог Тарас Загородній висловив думку про те, що  суспільство сприйме кандидатом у Президенти від націоналістів лише Кошулинського.

Водночас соціолог Петро Жук зазначив, що єдиний кандидат у Президенти від націоналістичних сил Руслан Кошулинський має реальні шанси потрапити до другого туру президентських виборів, адже він уже на старті матиме сумарний рейтинг Олега Тягнибока та Дмитра Яроша, що в поєднанні з тими виборцями, котрі не визначилися, може досягати 8 %.

19 листопада ВО “Свобода” (лідер — Олег Тягнибок), “Правий сектор” (голова партії — Андрій Тарасенко), Організація українських націоналістів (голова – Богдан Червак), Конгрес українських націоналістів (голова партії — Степан Брацюнь) і С14 (лідер руху — Євген Карась) разом заявили про підтримку свободівця Руслана Кошулинського як кандидата в Президенти на виборах 2019 року.