О 8 годині ранку у храмі Святої Трійці, що по вулиці Тершаківців, відбулася заупокійна літургія та покладання квітів на могилу Ярослава Шашкевича.

Серед почесних гостей, запрошених на конференцію, що організована Львівським відділенням Інституту української археології та джерелознавства ім.М.Грушевського НАН України – голова Західноукраїнської спілки підприємців та промисловців Володимир Кожан. Він, зокрема, є одним із спонсорів проведення міжнародної конференції, про що зазначали учасники поважного зібрання.

- Для мене Ярослав Дашкевич був і залишається не лише світилом української науки, але й символом чистоти любові до України та жертовності задля її становлення та процвітання, - наголосив Володимир Кожан. – Для мене він моральний авторитет, таким, як для Росії є Андрій Сахаров, а, може, й більше. Адже нас поєднувала багаторічна приятельська співпраця. Ярослав Дашкевич вартий наслідування. І дуже шкода, що такі люди ідуть від нас, - наголосив пан Кожан.

До слова, Володимир Кожан тривалий час був одним із фінансових спонсорів наукових праць та монографій Ярослав Дашкекича.