Про це Вголосу повідомили у прес-службі депутата.

Коментуючи цю інформацію, Я.Дубневич, зокрема сказав: «Чутки, оприлюднені окремими ЗМІ про те, що, нібито, я писав якісь заяви про вступ до фракції Партії регіонів – це відверта брехня.

Вкотре наголошую, що ще в липні, коли складав присягу в селі Сприня Самбірського району, де була заснована УВГР, в присутності священників та представників громад округу дав обіцянку в жодному разі не вступати та не співпрацювати з Партією Регіонів. Це ж було в моїх публічних зобов’язаннях, які були поширені серед мешканців округу та в ЗМІ.

Більше того, я обіцяв своїм виборцям, у разі обрання депутатом ВРУ, вступити в об’єднання національно-демократичних сил в Парламенті.

Я не збираюсь порушувати свої обіцянки, свої зобов’язання, дані моїм виборцям. Зараз веду перемовини про вступ у одну з фракцій демократичних партій у ВРУ. Як тільки вони завершаться, я однозначно про це повідомлю.

Чутки, що зараз розповсюджуються, це цілеспрямована провокація, яка не має нічого спільного з правдою, і покликана на те, щоб зірвати процеси домовленостей та формування демократичної коаліції в Верховній раді наступного скликання».

Відзначимо, що сьогодні видання «Экономические известия» з посиланням на сторінку «Генштабъ» поширили список самовисуванців, які нібито подали заяву на вступ у фракцію ПР.