Про це кореспондент «Вголосу» дізнався із власних джерел.  

Сьогодні, 6-ого січня, виконком Федерації футболу Львівщини обрав своїх делегатів на звітно-виборчий конгрес ФФУ, що пройде у Києві 6-ого березня. Львівщину на цьому форумі представлятимуть голова Львівської федерації Ярослав Грисьо, а також його заступники – Юрій Сорочик та Ростислав Заремба.

Виконком Федерації футболу Львівщини одноголосно підтримав кандидатуру Грися – авторитетну у футбольних колах людину і відомого у минулому арбітра.  

Нагадаємо, Ярослав Грисьо незмінно очолює Федерації футболу Львівщини з 1997-ого року, а також є члесном виконкому ФФУ і керівником комітету з розвитку футболу у регіонах ФФУ.

За інформацією «Вголосу», найближчим часом Ярослав Грисьо оприлюднить свою передвиборчу програму у розвитку українського футболу.

Нагадаємо, раніше свою кандидатуру на посаду президента ФФУ подав колишній в’язень Олег Печорний, однак, за повідомленнями espresso.tv, у ФФУ запевнили, що раніше судимий кандидат не стане новим президентом. Більше того, у повідомленні про Печорного так і не було зрозуміло від якої організації він подає свою кандидатуру.  

фото: dynamo.kiev.ua