Ярославе Антоновичу, чи відбувся повністю процес передачі клубу від попередніх власників?
Так, процес відбувся повністю. Учора близько 22-ої години підписали усі документи. З Юрієм Кіндзерським завжди підтримували зв’язок, обговорювали проблеми в клубі. Зізнаюся, я був добре усвідомлений на що йду. У даній ситуації по-іншому поступити не міг. Інакше ФК «Львів» зник би з футбольної мапи України.

Які першочергові завдання ставите перед собою на посаді президента футбольного клубу?
Я не є фінансовим магнатом, тому потрібно шукати інвесторів. Я взявся за клуб як голова федерації футболу Львівщини і змушений це робити. Поховати команду я не міг. Взявся за загальне керівництво команди, щоб зустрічатися з людьми, які зможуть фінансово допомагати.

Тобто, бачите можливості залучення у клуб інвесторів?

Якби цього не було, я б не брався за цю справу. Утім, скажу, що це непросто. Юрій Кіндзерський також шукав потенційних спонсорів команді.

Наскільки правдивою є інформація, що Юрій Кінзерський подарував вам клуб?
Подарував – це надто гучно сказано. Ми по- дружньому усе провели і розставили усі крапки над і. Він сказав, що допомагатиме команді як зможе. Звичайно, якби міг економічно, то жодних змін би не відбувалося. У разі потреби буду з ним консультуватися. Його поради будуть мені корисні. Особисто я не залишаю надію на те, що він повернеться у великий футбол.

Чи варто очікувати якихось кадрових змін у клубі найближчим часом?
Ні, наразі це неможливо. Треба робити послідовні кроки. Спочатку необхідно знайти інвесторів, аби спокійно дограти сезон. У процесі того думати про стратегію розбудови команди на майбутнє.

Чимало ЗМІ «сватали» до Львова екс-тренера запорізького «Металурга» Олега Луткова…
Це байки інтернету. Залучення серйозних тренерів потребує залучення коштів. Якщо б клуб був економічно стабільний, Юрій Кіндзерський не пішов би з команди. Наразі про це не може йти мова. Тренувати команду буде Роман Марич. Допомагатиме йому Андрій Ханас. Це моя ініціатива.

Яка доля Романа Лаби, який працював у клубі багато років на різних посадах?
У клубі він не працюватиме. Якщо президент залишив команду, то його права рука також повинна піти. Роман Марич допомагав Лабі формувати теперішній склад команди, тому гравців він знає непогано. Марич з Ханасом відповідатимуть за тренувальний та ігровий процес в команді.

Чи розглядаєте в перспективі переїзд команди до Львова?
Так. Будемо грати в Добромилі до того часу, поки не владнаємо усі питання у Львові. ФК «Львів» повинен грати у Львові. Це ж не ФК «Добромиль». Над цим будемо працювати. Утім, зараз Юрій Кіндзерський дає можливість грати на «Лафорт-Арені» у Добромилі. Гратимемо поки там.

І на останок, як пройшло знайомство з командою?
Усе нормально. Утім, особисто з гравцями познайомитися не вдалося, надто багато робочих питань. Це ми перенесемо на кілька днів. Гадаю, у мене буде можливість поспілкуватися з кожним гравцем окремо. Тоді побачу їхні бачення свого перебування в футбольному клубі «Львів».
 

Розмовляв Богдан Пастернак