Народний депутат України Ярослав Кендзьор переконаний, що за його депутатським запитом, проголошеним 20 травня у парламенті щодо тиску, який здійснював міський голова Львова на творчий колектив газети львівської міськради «Ратуша» реакція обласної прокуратури буде щонайсерйознішою.

«Реакція прокуратури буде, і дуже серйозна. Під час передачі запиту ми вели розмову з прокурором Львівської області Євгеном Блажівським на цю тему. Генпрокуратура неодмінно доручить Євгену Блажівському розслідувати цю справу», – зазначив у коментарі Ярослав Кендзьор.

«Протягом тижня я не мав змоги зустрітися з Євгеном Блажівським, щоб з’ясувати, які кроки вже зроблено. Як буде цю справу кваліфікувати прокуратура, мені наразі важко сказати, але факт безпардонного тиску міського голови на колектив газети засвідчено. І я думаю, що ця історія таки стане дуже резонансною. Щоб тільки не побоялися працівники редакції і Микола Савельєв дати правдиві свідчення представникам прокуратури з приводу цього скандалу. Але я вірю, що все буде нормально, і працівники редакції і Савельєв дуже серйозно поставляться до цього та нададуть відповідні свідчення. Я ж зі свого боку гарантую, що патронуватиму цю справу», – додав народний депутат.

Нагадаємо, що народний депутат України Ярослав Кендзьор під час депутатських запитів у Верховній Раді України звернувся до Генеральної прокуратури з вимогою відкрити кримінальну справу щодо діяльності міського голови Львова Любомира Буняка. Цьому запиту передував виступ на засіданні сесії Львівської міської ради в.о. редактора газети «Ратуша» Миколи Савельєва, який заявив про тиск на творчий колектив газети з боку міського голови і про примус надрукувати у»«Ратуші» замовну статтю.

ЗІК