Народний депутат, голова ЛОО НРУ Ярослав Кендзьор вважає, що Франківський суд задовольнить його вимогу ― щоб міський голова Львова Любомир Буняк офіційно вибачився перед ним на сесії Львівської міської ради.
Ярослав Кендзьор ще не знає, яку суму морального відшкодування винесе суд, однак, стверджує, що достатньо серйозну.
„Міський голова Львова Буняк, як то кажуть, в повному паралічі. Він, мабуть, отримав якийсь відповідний досвід, щоб, перш, ніж бовкнути в повітря якесь слово, то спочатку треба подумати.
Буняк жодного разу не появився на запрошення Франківського суду, інколи появлялися його юристи. Але ці аргументи, які вони пропонували судові, ― справді смішні і примітивні і цілковито безнадійні”, ― заявив Ярослав Кендзьор.
Сьогодні судове засідання у місцевому суді Франківського району м. Львова за позовом Ярослава Кендзьора до міського голови Львова Любомира Буняка про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди суддя Світлана Мартьянова перенесла у зв’язку із неявкою відповідача.
14 листопада 2002 року на черговому засіданні Львівської міської ради Любомир Буняк сказав: „Шановні панове депутати. Я ще раз наголошу, що не дам в цьому залі баламутити зал навіть спортсменам-фізкультурника, колишнім агентам КДБ...” (подаємо згідно із текстом позовної заяви Ярослава Кендзьора).
Ярослав Кендзьор з вересня 2003 року вимагає поставити рішення, яким було б визнано такими, що не відповідають дійсності і принижують його честь, гідність та репутацію, відомості, які поширив Любомир Буняк 14 листопада 2002 року, зобов’язати відповідача вибачитися публічно перед ним на поширені неправдиві відомості та стягнути з Любомира Буняка суму за нанесені моральні збитки.