Сьогодні Франківський районний суд м. Львова зобов’язав міського голову Львова Любомира Буняка сплатити народному депутату України Ярославу Кендзьору відшкодування через спричинені моральні збитки у сумі 50 тис. грн.
Також суд зобов’язав Любомира Буняка у 10-денний термін вибачитись перед Ярославом Кендзьором у той спосіб, в який була нанесена образа – на засіданні сесії Львівської міської ради.
Суд задовольнив позовну заяву Ярослава Кендзьора, незважаючи на те, що свідки відповідача – секретар Львівської міської ради Зеновій Сірик та заступник міського голови Львова з питань економіки та соціальної політики Василь Білоус – стверджували, що образливі слова, які виголосив на засіданні сесії Львівської міської ради 2 роки тому Любомир Буняк, адресувались не Ярославу Кендзьору.
Як повідомляло ІА „Контекст-медіа” під час засідання сесії Львівської міської ради 14 листопада 2002 року Любомир Буняк назвав одного з присутніх у залі засідань, маючи на увазі Ярослава Кендзьора, „спортсменом-фізкультурником, агентом КДБ”. У позовній заяві до Любомира Буняка Ярослав Кендзьор вимагав вибачення від міського голови, а також виплати матеріальної компенсації у сумі 100 тис. грн.
Міський голова Львова Любомир Буняк у суд сьогодні не з`явився.