«Сьогоднішні події у Києві, де в списках об’єднаної опозиції я побачив старих компартійців, чекістів, остаточно спонукали мене прийняти рішення балотуватись до Верховної Ради. На жаль, релікти колишнього режиму знову на провідних ролях. Зараз вони «райзують» по Європі, декларують свою європейськість, але їх антиукраїнська та антидемократична суть від цього не змінилась. На Заході не має при владі жодного представника компартії чи радянської спецслужби. Зараз кожен злодій ховається під поняттям «політичного переслідування». Ми бачимо пряму здачу мажоритарних округів олігархічним кланам. Окремим її представникам навіть дозволено в Галичині критикувати владу», ‒ підкреслив Ярослав Кендзьор.

Як зазначив народний депутат, він йтиме на вибори шляхом самовисування. Щодо конкретного округу, то рішення прийматиме за кілька днів. Розглядає можливість балотуватись в одному з наступних округів: Перемишлянському в. о. № 123, Яворівському в. о. № 122, Городоцькому в. о. № 120.

«У мене немає коштів. Але я не можу мовчати, коли Україну вчергове знищують. І щонайгірше, знову дурячи галичан. Я піду на округи, які опозиція здала олігархам», ‒ заявив Я. Кендзьор.