Народний депутат України, голова ЛКО НРУ Ярослав Кендзьор пообіцяв виступити ініціатором відкликання Тараса Тершовчина з посади міського голови Самбора. Про це він заявив на зустрічі з лікарями Самбора 20 серпня.
„Я дав чесне слово лікарям якщо би навіть „Наша Україна” не долучалася до процедури відкликання міського голови Самбора, я буду ініціювати це самостійно, як народний депутат, разом НРУ”, ― заявив Ярослав Кендзьор
„Якщо жодна політична сила не поведе громаду Самбора на зміну міського голови, то багато втратить і „Наша Україна” і всі інші”, ― вважає Ярослав Кендзьор.
Ярослав Кендзьо вважає, що втручання „Нашої України” у вирішення конфліктних ситуації на місцях не зашкодить виборам Віктора Ющенка президентом. Навпаки, невтручання у цю ситуацію саме і дає негатив для „Нашої України”.
Коаліція „Сила народу” рекомендував керівництву ЛОО КУН припинити членство Тараса Тершовчина у партії, а громаді Самбора ― відкликати Тершовчина з посади міського голови.
У вересні 2003 року Львівська обласна політрада “Нашої України” відмежувалася від персони Тершовчина. З аналогічною заявою виступила й самбірська політрада блоку “Наша Україна".
Тарас Тершовчин ― міський голова Самбора. Обраний на цю посаду у 2002 році за підтримки „Нашої України”. Член КУН.
20 серпня міський голова Самбора Тарас Тершовчин на порозі власного кабінету штовхнув медсестру, внаслідок чого вона отримала струс мозку. Самбірський міськрайвідділ УМВСУ у Львівській області наразі проводить допит свідків інциденту, адже Тарас Тершовчин стверджує, що жінка сама вдарилися і він до цього ніяк не причетний. Цього дня медичні працівники Самбора провели пікетування міської ради з вимогою об’єднати у одному бюджеті міські та обласні видатки на медичну галузь. Їх вимогу підтримали депутати Самбірської міської ради. Однак міський голова скористався правом вето і не підписав ухвалу міської ради. 20 серпня ввечері, після описаних подій. Тарас Тершовчин підписав угоду про об’єднання видатків на медицину з міського та обласного бюджетів.