Арсеній Яценюк зазначив, що він вчора зробив заяву і в СБУ, і в Міністерство закордонних справ України щодо викрадення російського опозиціонера на території України.

«Я ще раз підкреслюю: ми очікуємо реакцію Служби безпеки України і безпосередньо заступника голови Служби безпеки України, який курує контррозвідувальну діяльність, чи діяли іноземні спецслужби на території України, чи викрадали російського опозиціонера представники іноземних спецслужб», – наголосив голова ради ВО «Батьківщина».

Він додав, що опозиція хоче почути конкретні відповіді: «хто перетнув кордон, яким літаком його вивозили, який аеропорт, хто здійснював прикордонний контроль, в чиєму супроводі він пересувався, і чому ця особа, яка рухалася до офісу Організації Об’єднаних Націй з метою отримання притулку, була викрадена невідомими особами, і на яких підставах вона була вивезена з території України».
«Я, до речі, сьогодні побачив, що вже навіть російська Державна дума (я так розумію, що він помічник одного з депутатів) і та підняла питання щодо фактично викрадення опозиціонера на території України», – наголосив Арсеній Яценюк.

Нагадаємо, що у п’ятницю в Києві викрали російського опозиціонера Леоніда Развозжаева, коли він намагався дізнатися про можливість отримати політичний притулок.