Голова Всеукраїнського об'єднання «Свобода» Олег Тягнибок, виступаючи перед громадою,нагадав, що 22 січня цього року, у День Соборності України, опозиційні політичні партії підписали документ про взаємонепоборювання, про підтримку одне одного, про «напрацювання наймаксимальнішого формату нашої участі у цій виборчій кампанії». 

«Як результат, по мажоритарних округах нам вдалося досягнути неймовірного – по Україні ми визначили тільки по одному кандидату  від наших політичних сил у всіх 225  мажоритарних виборчих округах, які підтримують одне одного на виборах. І я хотів би, щоби сьогодні ми поставили крапку на всіх спекуляціях, які були раніше, зокрема в нас тут, на Львівщині. Жодного голосу нині ми не маємо права втратити і віддати режиму Януковича», - наголосив Олег Тягнибок.

За партійним списком опозиція пропонує дві колони. Є ВО «Свобода» №11 та ВО «Батьківщина» №19. «Хто з вас більш національно зорієнтований – прошу, голосуймо за «Свободу», хто більш ліберально зорієнтований – просимо проголосувати за ВО «Батьківщина». Але ви маєте знати: що голос за «Свободу», що голос за «Батьківщину» - це голос в одну скриньку. У парламенті ми діятимемо одностайно», - сказав голова Всеукраїнського об'єднання «Свобода».

З його слів, формула успіху опозиції надзвичайно проста: «депутатів від ВО «Батьківщина» плюс ВО «Свобода» у Верховній Раді має бути більше, як від Партії регіонів плюс комуністи та їхні сателіти». 

«Ви зверніть увагу, що вони зараз витворяють: спочатку кричали на кожному кроці: «та вони не домовляться», «вони не скоординують свої дії», «вони пересваряться», цькували нас одне на одного, сіяли зневіру серед вас, товариство. Але коли ми домовилися, коли ми підписали угоди, коли ми зробили перші конкретні кроки, пішла нова хвиля, мовляв, «не ті й не з тими домовилися»,  «не так домовилися», «не тих пропонують в округах». Тепер кажуть: «те, що вони там домовилися, ще нічого не значить, тому що у Верховній Раді, зважаючи на різні ідеології, вони точно не дійдуть до спільного знаменника». Це брехня. Не слухайте провокаторів. У них одна мета – нагнітати зневіру, щоби українці не відчули потребу йти пліч-о-пліч з нами, політиками», - додав Тягнибок.

«Справді, мало-хто вірив, що українські демократи здатні стати потужною єдиною силою. Ми – ВО «Батьківщина», до складу входить сім політичних сил, виступаємо проти режиму Януковича, за іншу якість життя в нашій країні. Ми стали разом на шлях перемоги на наступних виборах. Це вибори до Верховної Ради, а тому нам потрібна нова якість парламенту. Це не просто нові особистості, це дійсно люди, які представляють волю України. Це дійсно люди, які хвилюються за свою країну, які знають, що робити в своїй країні, які несуть відповідальність за кожне своє слово», - запевнив голова Ради Об'єднаної опозиції «Батьківщина» Арсеній Яценюк. 

Зі слів опозиціонерів, перше, що вони спільно зроблять у парламенті, – це приймуть Закон про порядок імпічменту президента: «Нині ми маємо єдиного ворога, якого треба однозначно побороти. Це той бандитський клан, який україноненависництво перетворив у державну національну політику. Режим Януковича повинен піти геть із нашої країни».

Нагадаємо перелік кандидатів, погоджених ВО «Свобода» та ВО «Батьківщина»: Михайло Хміль – в.о. №115 (Львів, Сихівський район), Ірина Фаріон – в.о. №116 (Львів, Залізничний район), Ігор Васюник – в.о. №117 (Львів, Франківський район), Юрій Михальчишин – в.о. №118, (Львів, Личаківський район), Ірина Сех – в.о. №119 (Броди), Тетяна Чорновол – в.о. №120 (м. Городок), Роман Ілик – в.о. №121 (м. Дрогобич), Василь Пазиняк – в.о. №122 (м. Яворів), Лідія Котеляк – в.о. №123 (м. Перемишляни), Степан Курпіль – в.о. №124 (м. Сокаль), Андрій Тягнибок – в.о. №125 (Старий Самбір),Олег Канівець – в.о. №126 (м. Стрий).