Про це заявив лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок на своїй сторнці у «Facebook».

За словами націоналіста, законопроект № 2956 про внесення змін до закону «Про введення мораторію на примусову реалізацію майна» (щодо механізмів впливу на підприємства-боржники) пропонує не поширювати чинність мораторію на примусову реалізацію майна для погашення заборгованості перед НАК «Нафтогаз України» та її дочірніми компаніями, що здійснювали постачання природного газу на підставі ліцензії. На думку «свободівця», у такий спосіб із легкістю можна буде створити штучні умови для приватизації будь-якого підприємства шляхом формування заборгованості перед НАК «Нафтогаз». Олег Тягнибок наголосив, що один із найбільших прихильників приватизації стратегічних державних підприємств Арсеній Яценюк, за допомогою інших фракцій коаліції «намагається будь-якими шляхами реалізувати злочинне розграбування України».

«Ще один законопроект «Про внесення змін до деяких законів України у сфері комунальних послуг» (№ 2029а), передбачає під час обрахунку комунальних тарифів для населення враховувати собівартість теплової енергії і забезпечувати рентабельність суб'єкта господарювання. Фактично ця урядова ініціатива узаконює право олігархів отримувати надприбутки коштом українців. У тексті проекту не вказано, який саме рівень рентабельності мають на увазі - 20%, 50% чи всі 200%? Тому підтримка законопроекту сприятиме лише необґрунтованому підвищенню тарифів, а отже і виправданням уже чинних нищівних для населення тарифів», – йдеться у повідомленні.

Також Олег Тягнибок зазначив, що ВО «Свобода» звертає увагу на ту обставину, що саме фракція «Самопомочі», яка активно заробляє собі політичні дивіденди на темах зниження тарифів для населення, деолігархізації та демонополізації, чомусь дала голоси, яких бракувало для ухвалення цих антинародних законопроектів.

 

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" з прикрістю констатує, що фракції коаліції підтримали олігархічні законопроєкти, що ї...

Posted by Олег Тягнибок on 20 Июнь 2015 г.

Як писав «Вголос», нещодавно Олег Тягнибок заявив, що нинішня влада України вже забула про Крим і не згадує про нього.