«Вони (Партія регіонів – Вголос) не відступають від свого плану. Я думаю, що остання точка цього плану – це відновлення Радянського союзу в якійсь новій формі. Це може називатися будь-як: митний союз, союз євразійських «гасударств», ще якийсь біс, який там придумають в сусідній країні», – зазначив Арсеній Яценюк.

Він додав, що про це ж завдання чітко говорив президент Росії у своїй інавгураційній промові, мовлячи про створення євразійського союзу.

«В цьому, до речі, є ключова відмінність між партією влади і опозицією – ми в Радянський союз не хочемо. Там Україна вже була. Ми хочемо до Європейського Союзу і до європейських стандартів», – наголосив голова ради ОО «Батьківщина».

Він додав, що ці європейські стандарти передбачають в першу чергу прозорість і демократичність виборів і навпаки не передбачають багатого президента, членів кабінету міністрів, його оточення.

«Це напевно можна отримати в новій формі Радянського союзу, який буде пропонуватися. В тому числі там і пообіцяють владу до скончання віку. Там багато що кому обіцяли. Правда, нікому нічого так і не вдалося отримати», – додав Арсеній Яценюк.