До Арсенія Яценюка під час прес-конференції звернулася журналіст телеканалу ZIK, керівник проекту «ПРАВОкація» Анна Кузюта.

Вона розповіла, що останнім часом опозиційні кандидати звинувачують канал у нерівності при висвітленні опозиційних кандидатів.

«Всі 100% проектів надають можливість вільно спілкуватися з аудиторією. Коли йшла мова про наклеп, ми вас не побачили в парламенті, коли нам не дали доступ до цифрового телебачення, ми вас не бачили. Коли йде мова про те, що ви підтримуєте канал, де є ваш кандидат, ми вас бачимо», – наголосила журналіст ZIKу.

«Я можу це прокоментувати тільки наступним чином: у вас дуже хороша назва програми – «Провокація», – відповів Арсеній Яценюк.

Проте журналістка ZIKу наголосила, що мова йде не про конкретну програму.

«Я просто не знаю, це не з вашого каналу хтось балотується? А, хтось балотується, так?», – запитав Арсеній Яценюк.

Анна Кузюта відповіла: «А скажіть, будь ласка – це заборонено законом? Ваші кандидати, які очолюють інші телеканали, теж балотуються».

На це Арсеній Яценюк зазначив, що він «хотів би підтримати будь-які засоби масової інформації, тим більше таку шановану компанію, як ZIK».

«Ви знаєте про те, що канал ТВі відключали. Це в нас залишився єдиний опозиційний канал в Україні. Ми йому допомогли і його сьогодні не відключили. Якщо, не дай Боже, будь-хто з сьогоднішньої влади буде протягувати свої руки до вашого каналу, я особисто приїду і буду захищати ваш канал», – наголосив голова ради ОО «Батьківщина».

Він додав, що наскільки йому відомо, у ZIKу не відбирали можливості мовлення.

«Наскільки мені відомо, у вас нічого не відібрали. Наскільки мені відомо, ви маєте право мовлення і у вас не йде жодного скорочення аудиторії. Я вам хочу подякувати за вашу роботу як журналістів, що ви даєте можливість будь-яким кандидатам – чи то опозиційним, чи то провладним – виступити в ефірі вашого каналу. Переконаний, що те, що власник вашого каналу чи генеральний менеджер балотується до Верховної Ради України, не має жодного значення для редакційної політики вашого каналу», – наголосив Арсеній Яценюк.