Про це він заявив 3 грудня в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV, коментуючи ініціативу партії «Свобода» дозволити українцям вільний обіг зброї.

«Я б обов'язково проголосував за те, щоб кожному українцеві видали зброю, але переживаю, що перестріляють відразу весь уряд», – зазначив політик.

За його словами, нинішній уряд поставило Україну на межу дефолту.

«Не один раз ми зверталися до цього прем'єру і до цього президента: не полінуйтеся, зайдіть на агентство статистики і подивіться, що ви зробили з країною за два роки. 36 мільярдів доларів було золотовалютних резервів ... За рік ми втратили 12 мільярдів доларів», – розповів він.

«Ми знаходимося на тій грані, яка є дефолтом ... Щотижня обов'язок кожного українця перед кредиторами зростає на 45 гривень», – наголосив депутат.

Повертаючись до теми зброї він резюмував: «Ми обов'язково коли-небудь дійдемо до такої ознаки демократії, як вільне володіння зброєю, тому що в США вільне володіння зброєю, і там президент і члени конгресу не настільки корумповані, як в Україні» .

Як повідомлялось, у кінці листопада заступник голови партії «Свобода» Андрій Мохник заявив, що його політсила буде наполягати на легалізації продажу зброї українцям.

Джерело: Главред