«Ми повинні довести, що живемо не тільки від виборів до виборів, а для того, щоб хоча б щось робити для міста та області. Завтра субота, думаю, у вас буде час почистити місто від снігу», - сказав Яценюк.

Що стосується мети приїзду голови «Фронту змін» до Львова, то він приїхав подивитись, як проходять навчання депутатів його партії на Львівщині, які проводяться по всій Україні.

«Мушу з гордістю зазначити, що ми єдина партія, яка створила «Школу влади». Ми поставили для себе завдання, що робота депутата повинна бути щоденна, не тільки від однієї кампанії до іншої, а протягом всієї каденції депутата. Значна частина наших депутатів – це люди, які раніше не перебували в органах представницької влади і саме тому ми найняли цілий ряд фахівців, які навчають кожного депутата що є його обов‘язки, які функції він має виконувати і як він має зреалізувати все те, що він наобіцяв під час виборчої кампанії», - розповів Арсеній Яценюк.

Яценюк розповів, що ПП «Фронт змін» має 2847 депутатів всіх рівнів по Україні і кожен з них пройде курс навчання та буде отримувати технічну, наукову та методичну допомогу від центрального штабу. Штаб, в свою чергу, буде вимагати від кожного депутата безпосередньої роботи і виконання всіх тих речей, про які він говорив людям перед виборами.