«Можу навести яскравий приклад того, що відбулося в Чернігові. Чотири депутати від «Фронту змін» підтримали секретаря від Партії регіонів і в той же день ми виключили цих людей із партії. Всім були оголошені наші політичні правила і коли кандидати у депутати підписували угоду про політичну відповідальність, то там було чітко написано, що ми можемо голосуватилише так, як визначила партія. І якщо ми перейшли в опозицію, то робимо це всі. А то виходить так: на три тисячі депутатів тиснуть – вони не здаються, а чотири депутати – ще не було постріла, а вони вже попадали. Тому ми виключили їх з партії», - сказав Арсеній Яценюк.

Він також розповів, що зараз ПП «Фронт змін» почала активну кампанію проти депутатів-зрадників. Ця кампанія є як публічною, так і юридичною.

«Скажу вам так: ми молода партія і якщо якщо з 2847 депутатів ми виключили чотирьох і ще стількох виключимо, то це не найгірший результат в Україні. Якщо подивитися на інших колишніх наших партнерів по демократичному табору, то мені прикро констатувати, що мало хто з них залишився в опозиції. Я розумію, що всім тяжко, бо Регіони на всіх тиснуть. Але Регіони - це такі хлопці, які коли бачать, що ти маєш супротив, перестають тиснути», - зазначив Яценюк.

Арсеній Яценюк сказав, що із кожним з депутатів, які не дотримуються внутрішніх правил партії, керівництво «Фронту змін» буде розбиратися індивідуально.