У Арсенія Яценюка запитали, чому, на його думку, об’єднану опозицію на Львівщині найбільше критикують не представники Партії регіонів, а самовисуванці, які позиціонують себе опозиціонерами, але з тих чи інших причин не потрапили до списку об’єднаної опозиції. Зокрема назвали прізвища Ігоря Осташа і Тараса Стецьківа.

«Особисте бажання потрапити в списки і нічого не робити фактично і спровокувало дуже багатьох людей на пряму і неприкриту критику», – зазначив Арсеній Яценюк.

Він розповів, що таким політикам «Батьківщина» пропонувала іти не в список, а кандидатом на округ.

«Ображені. Образилися, тому що їх просили, що треба піти і попрацювати на округи, а не іти в список. Тому що вони, народні депутати України, які 20 років вже, здається, засідають у стінах парламенту і могли би легко виграти округ. Будь ласка, виберіть округ – ми дамо всі ресурси, які у нас є, для того, щоби не просто взяти участь в компанії, а виграти. Це рішення не було тоді підтримано», – наголосив голова ради ОО «Батьківщина».

На його думку, в таких кандидатів не має шансів пройти до ВРУ.

«Це природній процес. Прикро, що він природній для демократичних сил. Але я вам скажу, що буде в результаті. Жоден з них не пройде до нової Верховної Ради України. Жоден. Зрадників не люблять ні там, ні там, тому що я вважаю цих людей зрадниками», – наголосив Арсеній Яценюк.