Зустріч з львів’янами відбувалась біля пам’ятника Т. Шевченкові. Спершу перед своїми виборцями виступили кандидати-мажоритарники від Об’єднаної опозиції по Львову.

Потім із закликами до об’єднання та підтримки виступили А. Яценюк та О. Тягнибок.

«У новій ВРУ у нас є спільний порядок денний з ВО «Свобода». Перший закон, який нова демократична більшість буде приймати з стінах нового парламенту, це Закон України про порядок імпічмента президенту. І першим під імпічмент піде антиукраїнський і антидержавний президент Янукович. Другий закон, це закон, який я називаю «Про безробіття Чечетова». Відповідно до цього закону, буде введена кримінальна відповідальність за голосування чужими картками і буде введена виключно особиста система голосування кожним народним депутатом. Третій закон, це той закон, який стосується нас. Я кажу про нас, як майбутніх членів парламенту, які отримають вашу підтримку, тому що вірю, що кожен з тих, хто стоїть на цьому майдані, кожен з тих, хто стоїть на цій сцені, заслуговує на вашу підтримку і знає про всю повноту відповідальності за кожен голос, який буде отримано. Я кажу про закон про відкликання народного депутата. Працюєш – будеш депутатом. Не працюєш – здай мандат і на твоє місце прийде інший. Це базові три закони, які ми приймемо в новому парламенті», - сказав під час виступу А. Яценюк.

Своєю чергою, лідер ВО «Свобода» наголосив на важливості обєднання опозиційних сил заради спільної мети та перемоги.

«Цей режим Януковича повинен піти геть з України…буквально за місяць перед початком виборів була підписана угода між ВО «Батьківщина» і ВО «Свобода» про визначення цього найоптимальнішого формату спільної участі у виборах, який призведе до нашої перемоги – отримання більшості у Верховній Раді. Ми маємо бути в більшості, разом з теперішніми нашими партнерами, а більшість нам потрібна, щоб усунути усі ці негативні наслідки дворічного режиму Януковича і ухвалювати ті законопроекти, які врятують Україну. Тому ми спільно визначили три основні напрямки нашої роботи…Хочемо жити в українській, великій і економічно могутній і патріотичній державі, значить обираємо нинішню опозицію. Формула нашого успіху – «Батьківщина» плюс «Свобода» у ВР має бути більше, ніж Партія регіонів плюс комуністи плюс їхні сателіти», - закликав О. Тягнибок.

Водночас, лідер ВО «Свобода» наголосив, що лише 12 єдиних узгоджених кандидатів від ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода» представлятимуть Об’єднану опозицію на Львівщині. Зокрема, по 115 во йде Михайло Хміль, по 116 во – Ірина Фаріон, по 117 во – Ігор Васюник, по 118 во – Юрій Михальчишин, по 119 во – Ірина Сех, по 120 во – Тетяна Чорновол, по 121 во – Роман Ілик, по 122 во – Василь Пазиняк, по 123 во – Лідія Котеляк, по 124 во – Степан Курпіль, по 125 во – Андрій Тягнибок, по 126 во – Олег Канівець.

«Я би хотів, щоб сьогодні ми поставили крапку на всіх спекуляціях, які були до того, зокрема, в нас тут на Львівщині. У Львівській області визначено 12 мажоритарних виборчих округів. Прошу, 12 кандидатів, узгоджених від ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода». Ми взаємно підтримали один одного. Галичина має пам’ятати – ні одного голосу ми сьогодні не маємо права втратити і віддати режиму Януковича як за партійними списками, так і ці 12 мажоритарників завтра мають бути депутатами українського парламенту», - підкреслив О. Тягнибок.