Документ також рекомендує Державному управлінню справами та Апарату Верховної Ради України забезпечити скорочення на 50 відсотків кількості легкових автомобілів, які здійснюють транспортне забезпечення діяльності Президента України, Адміністрації Президента України, Державного управління справами, а також Верховної Ради України.

Міністру Кабінету міністрів Остапу Семераку доручено затвердити порядок використання легкових автомобілів для транспортного забезпечення уряду.

Міністерство фінансів має врахувати під час підготовки проекту закону про внесення змін до Закону «Про Державний бюджет України на 2014 рік» зменшення обсягу видатків, передбачених Господарсько-фінансовому департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів, Державному управлінню справами та Апарату Верховної Ради, виходячи із скорочення ними на 50 відсотків кількості легкових автомобілів.

Нагадаємо, постановою уряду №79 від 1 березня 2014 року було затверджено ліміти на кількість автомобілів на органів центральної влади (переліки внизу). МВС та Міноборони було дозволено мати по три автомобілі, всім іншим міністерствам і відомствам – по одному.

Значна кількість центральних органів влади не має власних автопарків і щороку виділяє кошти на послуги таксі.

Урядова автобаза налічує щонайменше 43 легкові автомобілі, для яких минулого року замовляли техобслуговування.

Джерело: Наші гроші