«Я задоволений тим, яким чином зараз проходить компанія у Львові. В першу чергу це 115-й і 117-й округи. Ми дуже серйозно підняли рейтинг наших кандидатів. Я цілком і повністю підтримую правильність рішення всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», коли ми висунули і Ігоря Васюника і пана Хміля на ці округи. Будь-яких інших кандидатур не те, що не розглядається, а будь-хто, хто підтримує інших людей, працює проти об’єднаної опозиції і опозиції як такої в цілому», – наголосив голова ради ОО «Батьківщина».

Він запевнив, що зокрема Михайло Хміль неодмінно переможе на своєму окрузі.

«Михайло Хміль з нами вже декілька років. Протягом останніх чотирьох років Михайло Хміль і як депутат ради, і як член партії «Фронт змін» проявив себе як справжній опозиційний політик. Я переконаний в тому, що Михайло Хміль довів свою опозиційність, і не просто довів, а що він ще переможе на окрузі і буде дуже достойним представником Львова у Верховній Раді України», – зазначив Арсеній Яценюк.

На запитання щодо 125-го округу голова ради ОО «Батьківщина» наголосив, що в цьому окрузі об’єднана опозиція підтримує виключно Андрія Тягнибока від ВО «Свобода».