Про це Арсеній Яценюк заявив, виступаючи з парламентської трибуни під час зібрання трьох опозиційних фракцій, інформує прес-служба ВО «Батьківщина».

«Ми разом домагалися особистого голосування в парламенті, того, щоб він відповідав високому статусу Верховної Ради України. Але видається, що перемовинами, переконаннями, проведенням політичних дебатів з Партією регіонів неможливо розмовляти. Вони не чують, а те, що чують – ніколи не зрозуміють», – наголосив нардеп.

Одне з найважливіших завдань, з яким опозиція йшли на вибори, за словами Арсенія Яценюка, - показати, що парламент відображає волю народу.

«Ми зобов’язані добитися того, щоб наступна сесія парламенту була виключно конституційна. І щоб на наступній сесії Верховної Ради і протягом всієї роботи українського парламенту депутати голосували тільки особисто. Це дасть можливість не тільки виконувати
Конституцію, а й показати, що в Партії регіонів немає більшості. Це дасть нам можливість довести: якщо ми за щось беремося, то доводимо це до кінця», – сказав Арсеній Яценюк.

Як писав Вголос, сьогодні народні депутати фракцій «Батьківщина», «Свобода» і «Удар» зібралися у сесійній залі парламенту для проведення зборів.