«Віктор Янукович за допомогою Партії регіонів, комуністів та Литвина прийняли рішення відсіяти нові політичні сили. Вони працюють на класичну консервацію влади», - сказав Яценюк,

За його словами, є два варіанти утриматись при владі.

«Перший варіант – це щось зробити для людей і тоді люди ще раз проголосують. Другий – це зробити, як робили комуністи, а саме ввести статтю, що Партія регіонів – це єдина спрямовуюча сила в Україні. І цим фактично законсервувати всю владу через недопуск нових партій, в першу чергу «Фронту змін», до виборчого процесу», - зазначив лідер «Фронту змін».

Політик також сказав, що нинішня влада представляє українське минуле.

«Так склалося, що Схід вибрав президента. Але нічого, тепер Схід наїсться своїм президентом і на 2015 рік у нас буде президент не тієї чи іншої частини України, а Української держави в цілому».

На переконання Арсенія Яценюка, новий закон про місцеві вибори був прийнятий саме проти «Фронту змін».

«Вони зробили удар в першу чергу по «Фронту змін». Казали, що ще якісь партії не можуть пройти, але я подивився по тим партіям, у них по 500 організацій можуть йти. Згідно із законом, який протягла Партія регіонів, із 707 місцевих організацій «Фронту змін» тільки 18 могли приймати участь у виборах», - підкреслив політик.

Як сказав лідер «Фронту змін», він не склав руки і отримав перемогу. Адже Віктор Янукович таки скликав позачергову сесію Верховної Ради.

«Саме через нашу активну позицію і міжнародну реакцію, ті зміни, які забороняли новим політичним силам брати участь у виборах, будуть скасовані. Принаймі, саме цього я очікую від сесії парламенту», - заявив Арсеній Яценюк.

Нагадаємо, що позачергова сесія Верховної Ради України шостого скликання, під час якої депутати мають розглянути питання про внесення змін до закону про місцеві вибори, розпочалася сьогодні о 10 годині.