Політолог Петро Олещук розповів про взаємини між Володимиром Зеленським та Арсеном Аваковим.

 Про це він сказав у коментарі для ІА «Вголос».

“Говорити про протистояння, на мою думку, зарано. Так або інакше Арсен Аваков залишається на своєму посту. Зрозуміло, що він, як досвідчений політик і, відверто кажучи, досвідчений інтриган, постійно рухається у двох напрямках: посилення свого впливу і його закріплення та уникнення будь-яких спроб усунути його від політичної влади. У цьому контексті він, знову ж таки, одночасно є і союзником, і дуже небезпечним учасником команди президента Зеленського, який за будь-якої нагоди буде намагатися посилити свій вплив за рахунок президента”, – зауважив Петро Олещук.

“Тому я думаю, що зараз надто рано говорити про якісь відкриті конфлікти. Аваков прекрасно розуміє, що він з одного боку має досить серйозну політичну вагу, але з іншого боку він не має широкої електоральної підтримки, яка є у Зеленського. Водночас президент, в умовах нападів на нього як з боку колишньої влади Порошенка, так і з боку ексрегіоналів, не хоче собі наживати додаткових політичних ворогів. Поки що ситуацію можна охарактеризувати як збалансовану”, – додав політолог.

Як писав “Вголос”, політолог Петро Олещук вважає, що позиція полку «Азов» щодо розведення військ у Золотому, вигідна для Арсена Авакова.