Є три варіанти, як вигнати московських попів із наших Лавр та святинь.

Про це у коментарі ІА "Вголос" сказав доброволець, активіст Дмитро Корчинський.

"Забрати історичні сакральні споруди у російської церкви можна абсолютно законним шляхом, прийнявши рішення про повернення сакральних споруд у власність місцевих громад. Адже приміщення і Києво-Печерської і Почаївської Лавр передано у користування. Це – не власність московських попів. І ці структури порушують умови користування та псують ці історичні пам’ятки. Наприклад, у Києво-Печерській Лаврі здійснено абсолютне незаконне будівництво просто над печерами. У середині пам’ятки там уже багато чого набудовано без дозволів. При цьому це зроблено дуже потворно. А тому попів РФ із Лаври можна було уже давно виселити, як тих, хто псує історичну спадщину.

Другий варіант: агенти Москви використовують авторитет Києво-Печерської Лаври серед українців, щоб заражати небезпечною недугою велику кількість людей. А тому попів під приводом того, що інфікованих потрібно ізолювати, а у Лаврі це незручно, можна було б кудись вивезти на час карантину і більше туди уже не пускати. Проте на це потрібна воля влади. Але ні теперішній, ні минулий президенти цього не робили.

Є й третій варіант: оскільки держава не наважується на зачистку агентів Кремля, це мають у свої руки взяти українські громадяни. Тобто люди просто силою виженуть цю нечисть із українських святинь. Так патріоти робили у 90-х роках, так потрібно чинити і зараз. І я переконаний, що попи просто фізично не зможуть протистояти та й, зрештою, нічого й не робитимуть, бо просто боятимуться", - пояснив активіст.

Більше можна прочитати за посиланням: «Заклики РПЦ ходити у церкви – це спецоперація Росії»