ЛОО партії „Єдність” і надалі підтримує на виборах президента свого голову Олександра Омельченка, ― заявив „Контекст-медіа” керівник ЛОО „Єдність” Роман Пак.
„Ви знаєте, ми не проти Ющенка, але наш голова Олександр Омельченко є кандидатом в президенти і ми підтримуємо саме його: працюють довірені особи, подали членів до комісій”, ― розповів Роман Пак.
Роман Пак заявив, що керівництво Львівської міської організації партії „Єдність” не ставило його до відома щодо зміни своєї позиції. „Щось чув, що вони десь збиралися, але мене не запрошували і ніяких заяв мені не приносили”, ― сказав Роман Пак.
Сьогодні у газеті „Ратуша” з’явився матеріал „Львівська „Єдність” проти Омельченка”, в якому подано заяву ЛМО „Єдність” про те, що її члени відмежовуються від поглядів та позиції лідера партії Олександра Омельченка, підтримували і підтримуватимуть Віктора Ющенка. Така позиція мотивується тим, що Омельченко „неочікувано пристав до урядової коаліції кандидатів нарівні з „самозваним оунівцем, колишнім компартійним та ВНРухівським активістом (Роман Козак ― „Ратуша”). У заяві також Олександра Омельченка звинувачено в тому, що своїми діями він породжує у партії авторитаризм та безвідповідальність, тому вона немає жодного авторитету серед населення.
ЛМО партії "Єдність" нараховує близько 100 членів.