Українська партія „Єдність” протестує проти сепаратиських дій „безвідповідальних політиків” та закликає правоохоронні органи притягнути їх до кримінальної відповідальності.
Про це йдеться в заяві партії „Єдність”.
В заяві зазначено, що політична криза, що охопила країну після проведення другого туру президентських виборів, породила сепаратизм.
Вся виборча кампанія збанкрутілого правлячого режиму була побудована на протиставленні українців за мовною або територіальною ознакою. Використовуючи монопольне право на засоби масової інформації та наявний адміністративний ресурс, олігархічна владна верхівка з подачі іноземних політ технологів розв’язала повномасштабну пропагандистську війну проти територіальної цілісності нашої держави, — йдеться у зверненні.
28 листопада у Сєверодонецьку (Луганська область) Всеукраїнський з’їзд народних депутатів і депутатів усіх рівнів вирішив створити Міжрегіональний союз органів місцевого самоврядування України. Керівництво союзом здійснюватиме координаційна рада, постійним місцем роботи якої стане Харків.