Сьогодні учасники віча „За чесні і прозорі вибори” у Львові прийняли звернення до міського голови Львова Любомира Буняка, його заступника з питань житлово–комунального господарства Ігора Базарника з вимогою зобов’язати начальників ЖЕКів перевірити і уточнити списки виборців.
Лідер політичного об’єднання „Галицький вибір” Юрій Шухевич у виступі неодноразово закликав львів’ян перевірити, чи є їхні прізвища у списках виборців.
Вибори влада намагатиметься сфальсифікувати, вважають організатори віча, тому вони закликали усіх його учасників та львів’ян прийти 31 жовтня о 20.00 під виборчі дільниці і вимагати результатів виборів.
Голова ЛОО „Єдність” Роман Пак та Юрій Шухевич наголосив на неправдивих результатах рейтингів, уточнивши, що кандидат у президенти Віктор Янукович має симпатії тільки 12-13% виборців, а тому йому ніяк не досягнути популярності Віктора Ющенка.
За словами Романа Пака, народ України дурять пенсійними подачками, оскільки зразу ж після підняття пенсій зросли ціни на продукти.
Усіх, хто готовий голосувати за Віктора Януковича, Роман Пак переконував змінити свою думку і віддати свої голоси за кандидата у президенти Олександра Омельченка, на що мітингуючи одноголосно почали сканувати „Ющенко!”.
„Ми не хочемо відбирати голосів від Віктора Ющенка. Але всі, хто має обов’язок голосувати за Віктора Януковича, проголосуйте краще за Олександра Омельченка, бо ж у Києві найдешевший хліб”, ― зазначив Роман Пак.
Він також повідомив, що у Жовкві зареєстровано близько 400 спостерігачів і з Донецька і зробив застереження щодо участі українських громадян, що проживають у Москві, у виборах: „У Москві є біг-борди з написами „31 октября Украина будет голосовать за Януковича». Але ж у Москві ніхто не знає, що Янукович двічі суджений».
Організатори віча ― ПО„Галицький вибір” та партія „Єдність”.
У віче взяли участь понад тисячу осіб.