Таку думку він висловив у коментарі Вголосу, говорячи про початок перемовин про об’єднання ряду політичних сил, а саме політичних партій «Фронт змін», «Громадянська позиція», «Європейська партія України» та Українська республіканська партія «Собор».

«Тому що ці політичні сили, я маю на увазі правоцентристські політичні сили, фактично мають однакові програми. А останні вибори показали, наскільки згубна для суспільства така велика розпорошеність в правоцентристському таборі і до яких наслідків це призводить. Тому суспільний запит однозначно є, - зауважив голова ЛОО «Громадянської позиції». - Опитування показують, що люди змучені від такої великої кількості партій. І сам по собі процес об’єднання є надзвичайно позитивний і ми були би тільки раді, якщо б велика кількість партій об’єдналась».

Олег Мацех детальніше розповів про можливе об’єднання правоцентристських політичних партій.

«Зараз йде переговорний процес. На сьогодні це питання вирішується в напрямку об’єднання шляхом ліквідації політичних сил і створення однієї. Поки що ці чотири політичні сили (Фронт змін», «Громадянська позиція», «Європейська партія України» та Українська республіканська партія «Собор» - Вголос) є в переговорному процесі, але це не означає, що лише вони будуть представлені в цьому новому об’єднанні. Переговори ведуться і з іншими політичними силами. Але між цими чотирма досягнуто певних початкових порозумінь Але я би не поспішав з висновками, бо це поки що вирішується в робочому порядку», - розповів голова ЛОО «Громадянської позиції».

За словами Олега Мацеха, це не має бути ніякий блок чи співпраця партій, йдеться про створення єдиної політичної сили.

«В цій ситуації дуже важливо, на яких цінностях ця партія буде об’єднуватись. Попередньо визначали, що це мають бути три основні цінності, а саме суверенна Україна, європейські цінності, ринкова економіка. Ці три базові цінності повинні лягти в основу об’єднання. Ключове завдання зараз - зупинити ті негативні процеси, які загрожують цим цінностям», - наголосив представник «Громадянської позиції».

Також Олег Мацех зазначив, що якщо така об’єднана партія буде створюватись, то вона буде створюватись на принципі багатолідерності.

«Я маю на увазі, що керівники ліквідованих партій повинні сформувати раду, що дасть можливість приймати рішення колегіально», - додав голова ЛОО «Громадянської позиції».