Як пише «Новий погляд», через це вже понад півтора тижня працівники музею працюють в їдкому смороді, щодня відкачують воду з приміщення, де експонують сучасні вироби зі скла.

Зараз у приміщенні стоїть вода до 5 сантиметрів та смердить каналізацією.

«Спочатку затопило підсобне приміщення, а вже з цього понеділка почало підтоплювати експозицію. На цьому тижні до нас приходила комісія з міської ради, був керівник із ЖЕКу, який обслуговує будинки на пл. Ринок, та представники інституту «Укрзахідпроектреставрація». Вони довго сперечалися, звідки ця вода підходить і хто має цю проблему усувати. Однак до конкретного рішення так і не дійшли. Я думаю, що це проблема підвальних приміщень на вул. Ставропігійській. Зараз вона далась взнаки, цілком можливо, що це проблема старої каналізації», - розповідає завідувач музею Христина Содомора.

Найімовірнішою причиною появи води в приміщенні Музею скла є несправність дренажної системи, такого висновку дійшли комунальники. «Причиною появи води в підвалах на пл. Ринок, 2 і 3, ймовірно, є несправність дренажної системи в приміщенні. Ми були там, був і заступник директора Львівського історичного музею з господарських питань, і керівник проекту, за яким років сім тому робили ремонт палацу Бандінеллі. Всі дійшли висновку, що на 99,9 відсотків появу води у підвалі музею скла спричинила несправність дренажної системи в будинку на пл. Ринок, 2. Швидше за все, музей підтоплюють ґрунтові води. Всі інженерні мережі, що є в будинку на пл. Ринок, 3, є справними», - каже Ігор Савка, директор ЛКП «Старий Львів».

За його словами, будинок Львівського історичного музею не є на балансі ЛКП. Відтак і ремонт дренажної системи будинку на пл. Ринок, 2, вочевидь, має робити користувач приміщенням, а саме Львівський історичний музей. Директор із господарських питань Львівського історичного музею навідріз відмовився коментувати чи має музей відповідні кошти на ремонт дренажної системи в будинку Бандінеллі, мотивуючи тим, що має: «Хмару проблем».

Тим часом працівники музею скла кажуть, що через вологі стіни в приміщенні відвалюється штукатурка. І якщо ситуацію не вирішити, обвалитись може і перекриття. Тоді Львів залишиться без Музею скла.

Музей скла — самостійний відділ Львівського історичного музею, в якому експонують історію склодувного мистецтва Галичини і Львова. Також діє кімната тимчасових експозицій витворів сучасних львівських склодувів.

Музей скла відкритий у вересні 2006 року у рамках святкувань 750-річчя Львова. Експозиція музею поділена на два відділи: «Історичне скло» і «Сучасне скло». У першому відділі представлені глечики, чарки, келихи, пивні кухлі, вівати, штофи, профітки, флакони, бальзамарії, давньоруські скляні намистини, уламки браслетів, перснів, мозаїк та археологічні знахідки зі скла. Другий відділ має змінну експозицію, там представляють сучасні роботи львівських склодувів, які вони творять на щорічних Склодувним симпозіумах у Львові, що проходять з 1989 року.