Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Відповідне рішення оголосив головуючий суддя Печерського районного суду Києва Володимир Карабань після того, як заслухав позиції Генпрокуратури, захисту Єфремова і його самого на засіданні у суді.

Між тим, адвокат Єфремова Олександр Мельников наголосив, що вважає затримання його підзахисного незаконним і необгрунтованим.

«Якщо суд має намір дотримуватися вимог закону, то рішення може бути одним-єдиним... Якщо б ми вдались до дослідження доказів, 423 листа, надані нам пізно вночі, то тут було б очевидно кожному, що ні єдиного доказу в тих матеріалах, що представило звинувачення в обґрунтуванні своєї позиції... немає. Затриманий Єфремов незаконно, необґрунтовано з вчиненням злочину, про що констатовано прямо в протоколі його затримання, про що викладено в моєму клопотанні, адресованому на ім'я слідчого...», –сказав адвокат Єфремова.

Нагадаємо, раніше Єфремову повідомили про підозру у вчиненні низки злочинів. Як повідомив зранку 30 липня генпрокурор Юрій Луценко, Єфремова затримали за підозрою в посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України. За словами прес-секретаря Луценка Лариси Сарган, Єфремова затримали в аеропорту Києва з квитком на Відень, де наразі перебуває син одіозного «регіонала».

Крім посягання на територіальну цілісність і недоторканність країни, Єфремову інкримінували звинувачення у прямій підтримці злочинної організації «ЛНР», а також незаконне заволодіння майном «Луганськвугілля».