Глава Виконкому партії "Народний союз "Наша Україна", губернатор Дніпропетровської області Юрій Єхануров вважає, що ПРП "Наша Україна" "буде проситися під дах Блоку Юлії Тимошенко". "Там менша кадрова конкуренція, а вже в його рамках - у наш мегаблок", - сказав він в інтерв'ю «Главреду».

За його словами, так легше буде ПРП пройти в парламент. "... осідлати БЮТ і ім'я Юліи Володимирівни, у такий спосіб легше і квота дістанеться", - відзначив він.

Єханурова вважає, що "у них не буде назви "Наша Україна", тому що це бренд, що належить особисто Вікторові Андрійовичу Ющенко, і вони добре знають про цьому". "Ті, хто це все каламутить, добре розуміють, що роблять", - додав він.

За словами Єханурова, лідер ПРП Віктор Пинзеник "через свою зайнятість та інтенсивну серйозну роботу зараз менше приділяє увагу цим чварам, тому багато хто розговорився". "Думаю, це не його ініціатива, там інші ляльководи", - сказав він.

На запитання, до чого привели переговори НСНУ з Пинзеником, Єхануров сказав: "Чекаємо 9 липня". 9 липня відбудеться перший з'їзд НСНУ.