У вівторок, 24 березня, керівник Офісу президента України Андрій Єрмак провів зустріч з послами країн Групи семи та ЄС.

Про це повідомляє пресслужба ОП.

Сторони обговорили перебіг подій довкола пандемії коронавірусу у світі, а також епідеміологічної ситуації в нашій державі.

"Співрозмовники високо оцінили зусилля президента та Уряду в контексті вжиття заходів з протидії поширенню коронавірусу в нашій країні. У цьому зв’язку було обговорено низку питань практичної допомоги Україні з боку країн Групи семи та ЄС щодо надання відповідного медичного обладнання та лікувальних засобів", - йдеться у повідомленні.

Єрмак наголосив, що Зеленський майже щодня проводить телефонні розмови зі світовими лідерами, під час яких обговорюється обопільна підтримка в часи пандемії коронавірусу.

"Учасники зустрічі погодилися з необхідністю консолідації зусиль міжнародної спільноти щодо подолання негативних наслідків пандемії коронавірусу для світової економіки", - додали в ОП.

Очільник Офісу президента поінформував про безпекову ситуацію на Донбасі, а також розповів про зустріч Тристоронньої контактної групи, яка відбулася 11 березня в Мінську.

Представники країн Групи семи та ЄС підтвердили налаштованість на подальшу активну співпрацю з Україною на всіх напрямах, де є обопільний інтерес, а також незмінність позиції на підтримку реформ, територіальної цілісності та суверенітету нашої держави.

Нагадаємо, що у “Слузі народу” публічно виступили проти домовленостей Єрмака.