Про це вона заявила на спільній прес-конференції з президентом Петром Порошенком у Києві, - передає Європейська правда.

«Хочу також сказати, що для нас (ЄС. - Ред.) надзвичайно важливо, що цей візит відбувається буквально за кілька днів до четвертої річниці незаконної анексії Криму та Севастополя. Ми не визнаємо цю незаконну анексію та продовжуємо впроваджувати нашу політику щодо невизнання цієї незаконної анексії», - сказала вона.

«Ми (ЄС. – Ред.) також не визнаємо вибори (президента РФ– ред.), які будуть проводитися в Криму, та продовжуємо санкції у цьому відношенні», – сказала вона.

Під час прес-конференції Мегеріні також закликала РФ звільнити всіх, хто був незаконно затриманий та утримується за ґратами в Криму та на території Росії.

Як відомо, 16 березня 2014 на території Криму і міста Севастополя пройшов псевдореферендум про статус півострова, за фальсифікованими результатами якого Росія включила Крим до свого складу.

Як писав «Вголос», 12 березня у ЄС продовжили санкції за порушення територіальної цілісності та суверенітету України. Обмеження діятимуть ще півроку і застосовуватимуться до 150 осіб та 38 компаній.

 

«Вголос»