Кандидати від «Європейської Солідарності» переможуть на місцевих виборах усіх рівнів.

Про це повідомив 25 липня під час Загальних зборів Львівської міської організації партії народний депутат України Олег Синютка.

«Львів не повинен асоціюватися з корупцією місцевої влади і не повинен проводити політику подвійних стандартів»,- зауважив народний депутат.

Він також закликав представників місцевого самоврядування до єднання і спільної праці, щоб відстоювати інтереси громад і щоб усі об’єднані територіальні громади відчували себе захищеними перед експериментами непрофесійної влади.

«Сьогодні я хочу звернутися до очільників міст, які стали на захист місцевого самоврядування. Львів, в якому при владі буде "ЄС", підставить вам надійне плече. Разом ми будемо сильніші і захистимо місцеве самоврядування - фундамент розвитку України на її шляху до Європи», - наголосив Синютка.

До слова, у Львові впродовж двох місяців проведені прозорі онлайн-праймериз на виборну посаду голови міської організації політичної партії «Європейська Солідарність». Серед двох кандидатів переможцем обрано керівника фракції партії у Львівській міській раді – Петра Адамика.

«За останній рік ми значно зросли кількісно і сьогодні у Львові в партії 1 000 членів, а в області майже 3 000. Тільки за останній рік кількість членів зросла в 5 разів. Наш партійний осередок – один з найбільших не тільки у Львові, а й в Україні загалом», - розповів Петро Адамик в своєму виступі.

Олег Синютка наголосив на тому, що зростання підтримки партії ставить перед командою завдання особливої ваги: «Європейська Солідарність, партія п’ятого Президента України, стала політичним лідером Львова і Львівщини. Через місяць ми висунемо кандидата на посаду міського голови Львова і кандидатів до рад усіх рівнів".