Таке рішення прийняли у зв'язку з тим, що постійні представники отримали пакет пропозицій тільки у четвер вранці, вони домовилися продовжити дискусію у вівторок, передає «УНІАН».

«Скоріш за все, наступного тижня відбудеться саміт ЄС, оскільки постійні представники вважають, що таке рішення має бути ухвалено на найвищому політичному рівні», - сказав він.

За результатами сьогоднішнього засідання тільки буде розширений перелік осіб та компаній, щодо яких будуть застосовані санкції у вигляді заборони на в'їзд та замороження активів.

«Там ви не побачите «великих фруктів». Буде пару компаній зі східної України, пару сепаратистів, росіян. Рішення щодо найближчого оточення російського президента Путіна також буде ухвалюватися у вівторок», - повідомив він.

Сьогодні 24 липня, Європейська комісія надала Раді ЄС документ з переліком заходів, які можуть бути застосовані у сферах, визначених ЄС, в плані подальші санкції по відношенню до Росії.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що ЄС має намір ввести ембарго на продаж зброї в Росію. 

Нагадаємо, 16 липня США та ЄС запровадили нові санкції проти Росії.

США ввели так звані секторальні санкції.

У переліку компаній, проти яких вводяться санкції, є: «Газпромбанк», «Новатек», «Роснефть» та «Внешкомбанк».

Окрім того, у списку є низка підприємств воєнно-промислового комплексу, такі як Концерн «Калашников», «Уралвагонзавод», Концерн радіо-електронних технологій «КРЕТ».

Слідом за США нові санкції запроваджує ЄС. Список компаній, які підпадатимуть під санкції, Єврокомісія складе до кінця липня

Наступного ж дня після введення санкцій обвалились російський рубль та акції російських компаній.